Η εποχή απαιτεί εφόδια γνώσης, ειδίκευσης και κατάρτισης που θα σε βάλουν στον επαγγελματικό στίβο αλλά και… ψυχολογικά για να βγάλεις με δημιουργικότητα το δύσκολο χειμώνα. Κι επειδή η ώρα για να κάνεις την επιλογή είναι τώρα, βγήκαμε στην πόλη κι «εξετάσαμε» εφ΄ όλης της ύλης τους καλύτερους στο πεδίο της εκπαίδευσης και της επιμόρφωσης, για τα πιο ψαγμένα και ανερχόμενα προγράμματα σπουδών.
Διαβάστε το σχετικό θέμα >