Ολοήμερη πρόταση με χαλαρό ύφος και διάθεση. Πολύ καλή νεο-ναπολιτάνικη πίτσα με την υπογραφή της Ελένης Σαράντη, ιδιαίτερα ροφήματα με καφέ και...
Όλα στα κάρβουνα -κυριολεκτικά- στο νέο street food παιδί του πολυβραβευμένου σεφ Χριστόφορου Πέσκια. Γύρος που ψήνεται στα κάρβουνα σε ειδική custom...
Ένα ολόφρεσκο project αστικής κουλτούρας με αύρα θερινού σινεμά. Καντίνες χρωματιστά container, «4Hands»burger από τους σεφ του «Delta», ωραία ψαγμένη...