![Frankie](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/01/01674d7e06fe46198a9ef0cb2e29126d.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Στολισμένο με τα καλά του, σε μυεί σε έναν ασυναγώνιστο συνδυασμό farm to table φιλοσοφίας και εκλεκτών γευστικών σπεσιαλιτέ, σε ένα ρουστίκ περιβάλλον με χαλαρή διάθεση. Αναζήτησε τα εορταστικά μενού των ημερών σε Κολωνάκι και Ν. Ερυθραία, με τον chef να προτείνει arancini με χριστουγεννιάτικη γέμιση ως amuse bouche, βελουτέ κολοκύθας, φιλέτο γαλοπούλας με σάλτσα ψητού ή μπρεζέ spare ribs μόσχου με πουρέ πατάτας και σάλτσα κόκκινου κρασιού. Η πιο όμορφη εποχή του χρόνου ξεκινά στον "Frankie", με τις jazz επιρροές, τις live music βραδιές κι ένα grande Xmas αλλά και New Year’s Eve δείπνο.