![zillers](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/cu426x532/2,2,426,279/pad/both/7f/7fb795c4b8e74498aafe21096003918f.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Οι πανδημικές συνθήκες μπορεί να έβαλαν ένα προσωρινό φρένο στις πολύ ξεχωριστές γαστρονομικές βραδιές που συνηθίζει να διοργανώνει το "The Zillers", η επιστροφή τους ωστόσο έχει τριάστερη χάρη. Έτσι στις 19/2, ο χρυσοσκουφάτος σεφ του εστιατορίου Παύλος Κυριάκης υποδέχεται τον σπουδαίο Γάλλο σεφ Christian Le Squer, ο οποίος οδηγεί σταθερά τα τελευταία χρόνια το εμβληματικό εστιατόριο "Le Cinq", μέσα στο Four Seasons George V του Παρισιού, στην ύψιστη διάκριση του οδηγού Michelin. Από κοινού θα συνδημιουργήσουν ένα four hands menu που θα ξεδιπλωθεί σε δέκα στάδια, επιφυλάσσοντας σπεσιαλιτέ όπως η κρέμα από λαγόχορτο με αμύγδαλο και τρούφα, και το "φουαγκρά σαν βότσαλο". Η τιμή του μενού είναι € 120 κατ’άτομο και οι κρατήσεις για την πολύ ιδιαίτερη αυτή βραδιά ασφαλώς απαραίτητες.
Δείτε αναλυτικά το μενού της βραδιάς
![TheZillers_4hands](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/98/98c6473235674650849aae55aaf1f12d.jpg?v=1&maxwidth=650&)