![Το «Olive Garden» κάνει πάρτι](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2528740/40.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Με ένα μεγάλο πάρτι υποδέχεται το καλοκαίρι το bar-restaurant στην κορυφή του «Titania» την Πέμπτη 31/5. Από τις 9 μ.μ., στο «Olive Garden», τα signature cocktails, όπως το Olive garden spa, το Lemon pie και το V-Berry, θα ρέουν (και μάλιστα στα € 8) παρέα με νόστιμα bites, κέρασμα του ξενοδοχείου, με την υπογραφή του executive chef Χρήστου Τζιλήρα. Στην κονσόλα η γνωστή παραγωγός του Best FM Μαρία Παπιδάκη και στο οπτικό σου πεδίο Ακρόπολη, Λυκαβηττός και Αθήνα – 11ος όροφος είναι αυτός.