![Τι θα δούμε στη Ζυθογνωσία 2017](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2524166/zythognosia5.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Για τέταρτη χρονιά η Ζυθογνωσία πιάνει θέση στο Ζάππειο Μέγαρο και μας βάζει στον συναρπαστικό κόσμο της μπίρας, το Σάββατο 14 και την Κυριακή 15 Οκτωβρίου…
Η μπίρα βρίσκεται σε δημιουργική έξαρση κι η έκθεση που διοργανώνεται για τέταρτη χρονιά στο Ζάππειο Μέγαρο έχει σκοπό να σας το δείξει στην πράξη.
Για τέταρτη χρονιά η Ζυθογνωσία πιάνει θέση στο Ζάππειο Μέγαρο και μας βάζει στον συναρπαστικό κόσμο της μπίρας, το Σάββατο 14 και την Κυριακή 15 Οκτωβρίου…
Το εστιατόριο του σεφ Tomos Parry και της ομάδας πίσω από το φημισμένο "Brat", στην καρδιά του Σόχο, εμπνέεται από τον γοητευτικό χορό της φλόγας, συνδυάζοντας ισότιμα γη και θάλασσα.
ΓΡΑΦΕΙ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣτο κεντρικό εστιατόριο του "Grand Resort Lagonisi", η θαλασσινή βίστα από το deck που σχεδόν αγγίζει το νερό, είναι μόνο το ορεκτικό των γαστριμαργικών απολαύσεων που παρουσιάζει ο σεφ Χρύσανθος Μανωλόπουλος, συνδυάζοντας δημιουργική φινέτσα και μοντέρνα μαγειρική άποψη.
Τα πιο φρέσκα σημεία της παρά θίν' αλός αστικής πραγματικότητας μας τραβάνε όλο και περισσότερο πιο κοντά στη θάλασσα, σερβίροντας εμπειρίες ακριβώς εκεί που σκάει το κύμα.