Στην οικογένεια των «Feedέλ», «Nalu», «Akanthus», «Habit» και «Balzac» (όμιλος Momentum) από αυτό το καλοκαίρι προστέθηκε και ο «Ιστιοπλοϊκός». Το all-day κομμάτι του κλασικού σποτ στην άκρη του Μικρολίμανου έχει ήδη ανανεώσει το look του. Ντυμένο σε σύγχρονες γραμμές, με γήινα χρώματα και lounge αύρα, το γνωστό «κατάστρωμα» με την προνομιακή θέα στην ακρογραμμή συνδυάζει πλέον κουζίνα σε επιμέλεια του ταλαντούχου Λεωνίδα Κουτσόπουλου –για την οποία θα σας γράψουμε περισσότερα μόλις τη δοκιμάσουμε– και κοκτέιλ με την υπογραφή του bartender και συνδημιουργού του success story ονόματι «Τhree Cents» Δημήτρη Νταφόπουλου. Υπό διαμόρφωση και το νέο πρόσωπο του ομώνυμου εστιατορίου, στο κάτω επίπεδο, μπροστά στη μαρίνα, που θα αλλάξει κι εκείνο στιλ και γευστική ρότα κάπου ανάμεσα σε Σεπτέμβριο και Οκτώβριο.
Μικρολίμανο, 2104134084.