![Μια δεκάδα... μέλλον στο φετινό Sani Gourmet](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2522013/131.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Rising stars, μέρος δεύτερο: διανύοντας φέτος τη δωδέκατη χρονιά του, το καταξιωμένο φεστιβάλ του «Sani Restort» εστιάζει και πάλι σε νέους, ανερχόμενους και πρόσφατα βραβευμένους σεφ.
Rising stars, μέρος δεύτερο: διανύοντας φέτος τη δωδέκατη χρονιά του, το καταξιωμένο φεστιβάλ του «Sani Restort» εστιάζει και πάλι σε νέους, ανερχόμενους και πρόσφατα βραβευμένους σεφ.
Rising stars, μέρος δεύτερο: διανύοντας φέτος τη δωδέκατη χρονιά του, το καταξιωμένο φεστιβάλ του «Sani Restort» εστιάζει και πάλι σε νέους, ανερχόμενους και πρόσφατα βραβευμένους σεφ.
Η Ολυμπιάδα αυξάνει τις γαστρονομικές απαιτήσεις στην Πόλη του Φωτός, με δεκάδες pop up σημεία και κόνσεπτ να ξεπηδούν αποκλειστικά για το σπουδαίο αθλητικό γεγονός.
ΓΡΑΦΕΙ: ΜΠΑΜΠΗς ΔΟΥΚΑςΜία κινηματογραφική νύχτα μοναδικής νοστιμιάς, εμπνευσμένη από το σύμπαν του Φρανσουά Τριφό.
Το εστιατόριο του σεφ Tomos Parry και της ομάδας πίσω από το φημισμένο "Brat", στην καρδιά του Σόχο, εμπνέεται από τον γοητευτικό χορό της φλόγας, συνδυάζοντας ισότιμα γη και θάλασσα.
Στο κεντρικό εστιατόριο του "Grand Resort Lagonisi", η θαλασσινή βίστα από το deck που σχεδόν αγγίζει το νερό, είναι μόνο το ορεκτικό των γαστριμαργικών απολαύσεων που παρουσιάζει ο σεφ Χρύσανθος Μανωλόπουλος, συνδυάζοντας δημιουργική φινέτσα και μοντέρνα μαγειρική άποψη.