Στο «Βorsalino» της οδού Κολοκοτρώνη αφίχθησαν τρουφάτα churros, pinchos και canolli.
Το «Borsalino» ξεκίνησε πριν από μερικούς μήνες με καφέ, κρασί και κοκτέιλ με τους Σίμο Ταγαρά και Σταμάτη Σταματιάδη πίσω από την μπάρα και τη γενική ενορχήστρωση του Γιάννη Κοροβέση. Τώρα, σε δεύτερη φάση, στο all-day bar της οδού Κολοκοτρώνη μπαίνουν στην εξίσωση και τα μικρά πιατάκια σε επιμέλεια του Μιχάλη Νουρλόγλου, τα οποία όπως σας είχαμε ξαναγράψει προβλέπεται να αλλάζουν συχνά. Σολομός με πατάτα, ξινή κρέμα, πράσινο μήλο και βανίλια, churros με τρούφα και παρμεζάνα, αβγό με τσoρίθο, κασέρι Ξάνθης και ψημένο φουντούκι και pinchos κοτόπουλου με καπνιστή πάπρικα, γιαούρτι και καρύδα είναι μερικές από τις σε στιλ τάπας προτάσεις που μόλις άρχισαν να κυκλοφορούν. Σύντομα θα σας πούμε τις εντυπώσεις μας.