Ο Στέφανος Στεφανίδης και ο Δημήτρης Μπαλιάν έχουν ήδη κάνει κάποιες pop up εμφανίσεις σε φεστιβάλ και μαγαζιά της πόλης φτιάχνοντας μπέργκερ με Kobe beef, κρεμμύδια καραμελωμένα με Bourbon και παλαιωμένο τσένταρ, ψωμάκια ατμού με τραγανή πάπια με hoisin mayo και χειροποίητες πίκλες αγγουριού αλλά κι ένα μπέργκερ ονόματι –καθόλου περίεργα– «The Predator», με μπιφτέκι από φιλέτο κροκόδειλου, μαγιονέζα με chipotle, άισμπεργκ, τραγανά κρεμμύδια και ψητό ανανά με τσίλι, κόλιαντρο και λάιμ.
Τώρα το κοινό τους project επεκτείνεται και βρίσκει μόνιμη στέγη σε μια παλιά αποθήκη στην οδό Σαλαμίνος στον Κεραμεικό, μέσα στην οποία έχει χτιστεί μια καλύβα με πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, ξύλινα τραπέζια κι ένα... κομμάτι παραλίας εσωτερικού χώρου. Με το άνοιγμα του «Big Kahuna», που σημαίνει «τεράστιο κύμα» στη surf culture, αυτό που θέλουν είναι «να σπάσουν τον τοίχο που χωρίζει το γκουρμέ και το λαϊκό φαγητό»^ έτσι σε λίγο καιρό θα δούμε, εκτός από τα παραπάνω (με μικρές μετατροπές), και άλλα πλούσια μπέργκερ, σάντουιτς με αστακούς και υψηλόβαθμα κρέατα αλλά και ramen – όλα σε δική τους διασκευή. Αναμένουμε…