![We are in the army now](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/250x300/crop/both/0c/0c70baefbf404e29ae31f3f0c4300104.jpg?quality=81&404=default&v=4)
We are in the army now
- Διάρκεια: 80'
Μια υβριδική ultra pop παράσταση-ειρωνικό σχόλιο για την πραγματικότητα της γενιάς των post-millennials, όπου τέσσερις χαρακτήρες εξομολογούνται την αμφιλεγόμενη σχέση κοινωνικής-περιβαλλοντικής δικαιοσύνης και κοινωνικών μέσων με οργή, ορμή και άγριο χιούμορ.
Ερμηνεύουν: Στ. Ιωάννου, Τζ. Πακίτσας, Σ. Πριόβολου, Γκ. Σάλομον. Σκην.-κοστ.: S. Messer. Μουσ.: Γκ. Σάλομον. Φωτ.: Π. Λάμπης. Χορογρ.: Π. Μαλακτός. Βίντεο: Ίρ. Βρεττού. Κατάλληλο για άνω των 18 ετών.