![Αποστόλης Μπαρμπαγιάννης - Τσολιάς εν δε Τσόλια Μπαντ!](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/250x300/crop/both/81/81a53f421c8a41049d784d9f617298de.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Αποστόλης Μπαρμπαγιάννης - Τσολιάς εν δε Τσόλια Μπαντ!
Ο Αποστόλης Μπαρμπαγιάννης έρχεται στο "Άλσος" για μία και μοναδική, συλλεκτική, - άκρως προεκλογική- παράσταση, για να σατιρίσει τα κακώς κείμενα και υποκείμενα, σε ένα stand-Up Comedy Show με ζωντανή ορχήστρα. Ο punk φουστανελάς καταφθάνει με έναν καυστικό μονόλογο και άκρως άγριες διαθέσεις, κρατώντας το εκλογικό βιβλιάριο στο χέρι και…όποιον βρει το βόλι! Η παράσταση συμπεριλαμβάνει διάδραση με το κοινό, λάιβ φάρσες αλλά, φυσικά, και… σταυρωμένα ψηφοδέλτια, βάιραλ σκάνδαλα, απευθείας αναθέσεις, μπαλέτα, βύσματα, συνθήματα, μολότοφ και βίντεο. Συμμετέχει, επιπλέον, και ο γνωστός δημοσιογράφος και μέλος των ΜΑΤ, ο Μπαλούρδος.