![Το αίνιγμα](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/a0/a0720852ac964e85ae76744dddae14b7.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Τι είναι αυτό που θα παρουσιαστεί στη μουσική σκηνή Σφίγγα και είναι και επιθεώρηση και stand up comedy αλλά και μουσικό διασκεδαστικό πρόγραμμα αφιερωμένο στις χρυσές δεκαετίες '80s και '90s; Τι είναι αυτό που παρουσιάζεται από την Κυριακή 20 Νοεμβρίου και κάθε Κυριακή (μέχρι και τις 18 Δεκεμβρίου) στις 8 μ.μ.;
Πρόκειται για μια διαφορετική επιθεώρηση σε σκηνοθεσία Δημήτρη Αδάμη, με κείμενα που γράφει ο ίδιος και οι συγγραφείς Μανίνα Ζουμπουλάκη, Μαρία Λαφτσίδου, Τόνια Πουρκού. Επί σκηνής θα βρίσκονται η Άννα Μελίτη, ο Προκόπης Paco Πολίτης, η Μαρία Πλυτά και η Τόνια Πουρκού. Στο πιάνο θα απολαύσουμε τον Γιώργο Σχοινά, στο μπουζούκι τον Χρήστο Βιδινιώτη και στα τύμπανα τον Κωνσταντίνο Ζέρβα.
Προπώληση μέσω viva.gr