![Ο Φαμπρίτσιο Μπουλιάνι στη «Mama Fuga»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2521043/322.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Είναι πλέον σίγουρο ότι ο Φαμπρίτσιο αναλαμβάνει την κουζίνα της «Mama Fuga» στον κήπο του Μεγάρου. Όπως δηλώνει και το νέο όνομα της «Fuga», οι γεύσεις παίρνουν πιο κλασικό μονοπάτι^ «σαν τα φαγητά που μαγειρεύονταν στα ιταλικά σπίτια πριν από 40 χρόνια», τονίζει ο αγαπημένος στους Αθηναίους σεφ. Ας πούμε timballο κρεάτων ή θαλασσινών, γνήσιο ossobuco alla milanese, bollito misto με τις σάλτσες του, bagna cauda, γενοβέζικο cappon magro με διάφορα θαλασσινά και ψάρια, baccala mantecato με πολέντα. Ίσως μπει και πίτσα. Ο Fab σκέφτεται, τέλος, να κάνει και διάφορα μίνι θεματικά αφιερώματα όπως στη φουτουριστική κουζίνα του Marinetti, στα εβραϊκά πιάτα της Ιταλίας ή στην κουζίνα της Αναγέννησης.