![Είμαι (ακόμα) vegan](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/250x300/crop/both/97/979324e5eb86441b9cfb0210a48d3380.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Είμαι (ακόμα) vegan
- Διάρκεια: 60'
Ένα μοναδικό κωμικό ταλέντο επιστρέφει στη σκηνή του Λοσάντζελε με 6 ενεργειακά ποτά (απαραίτητα ώστε να μείνει εντελώς ακίνητος για 90’), κωμικά one liners και οικογενειακές ιστορίες (λίγο χειρότερες απ’ τις τηλεοπτικές). Ένα stand up γεμάτο ανατροπές! Είναι στ’ αλήθεια άνθρωπος ο Μιχάλης Σεβαστέρης; Mήπως είναι απλά ένα τζογαδόρικο ρομπότ με μοναδικό σκοπό να μας κάνει όλους να τρώμε χόρτα; Ποια είναι η τακτική επιβίωσής του στο λεωφορείο; Άραγε, έχει μειώσει τις φορές ανά λεπτό που αναφέρει ότι είναι βίγκαν; (μπα!) Του λένε ψέματα στις καφετέριες πως τον ξέρουν για να του αποσπάσουν την προσοχή και να του κλέψουν την τσάντα; Υ.Γ: Μείνετε για το χορευτικό κομμάτι στο τέλος!