![Margaris Thivaios](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/73/7390c813c6484893985235a88440b7b0.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Ο Χρήστος Θηβαίος και ο Παναγιώτης Μάργαρης, συναντιούνται στη σκηνή του Faliro Summer Theater το Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου, για να αφηγηθούν ο καθένας με τον τρόπο του τα λυρικά τους παραμύθια. Αυτά τα παραμύθια που ο ακροατής πλάθει μόνος του, ταξιδεύοντας με τη μουσική και τους στίχους.
![Margaris Thivaios](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/62/628ac82e932e44a4b0ff23e06afd7819.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Λίγο μετά το δειλινό σε χώρους μυσταγωγικούς, ο Χρήστος Θηβαίος και ο Παναγιώτης Μάργαρης δημιουργούν όνειρα, ταξίδια και παραμύθια, με την αρχή και το τέλος που νιώθει ο καθένας στην ψυχή του.
![Margaris Thivaios](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/9a/9aa8e881d8424608a84584fcfac923fd.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Οι ιδιαίτερες ερμηνείες του Χρήστου Θηβαίου συναντιούνται με την μοναδική δεξιοτεχνία του Παναγιώτη Μάργαρη σε ένα πρόγραμμα που, εκτός από τα αναμενόμενα, περιλαμβάνει ανατρεπτικά κομμάτια και προκαλεί δυνατές μουσικές συγκινήσεις.
Info: Faliro Summer Theater, Ολυμπιακό Ακίνητο TΑΕ KBO NTO Μωραϊτίνη 2, Παλαιό Φάληρο | 9/9 | Ώρα έναρξης: 9 μ.μ | Προπώληση εισιτηρίων μέσω viva .gr