![Γιάννης Πάριος](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/cc/ccc8143484034bb3b759f77652a4e5da.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Λίγο πριν την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου, ο Γιάννης Πάριος έρχεται στο "Σπίτι με το Mega" και γιορτάζει τον έρωτα σε μία σπάνια τηλεοπτική εμφάνιση. Το Σάββατο 12/2 στις 22:00, ο κορυφαίος "τροβαδούρος του έρωτα" παρουσιάζει σε μια βραδιά τραγούδια από τη μακρόχρονη πορεία του που εξυμνούν την ομορφιά του έρωτα και της ζωής.
![Γιάννης Πάριος](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/a2/a2f6d0b41b05447b9828fe11125090c6.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Με φωνή αναλλοίωτη στον χρόνο, ο απόλυτος ερωτικός ερμηνευτής μάς παρασύρει στα μονοπάτια της αγάπης μέσα από επιτυχίες που πάντα θα μας χαρίζουν αμέτρητες συγκινήσεις, όπως: "Έρωτας είναι θαρρώ", "Ποιος να συγκριθεί μαζί σου", "Να λοιπόν γιατί σ’ αγάπησα", "Φταίμε κι οι δυο" και "Δώσε μου λιγάκι ουρανό". Μαζί του στη σκηνή ανεβαίνει ο Αντώνης Ρέμος, η Πέγκυ Ζήνα αλλά και ένας από τους πιο πολυσυζητημένους νέους καλλιτέχνες, ο Νικόλας Βαρθακούρης aka Good Job Nicky. Τη βραδιά παρουσιάζει η Δώρα Αναγνωστοπούλου.