![Το «Σ’ αγαπώ-Μ’ αγαπάς» επιστρέφει!](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2533377/s-agapw-m-agapas1.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Δεκαεπτά χρόνια μετά από το τελευταίο επεισόδιο του «Σ’ αγαπώ-Μ’ αγαπάς», μία από τις πιο επιτυχημένες σειρές της ελληνικής τηλεόρασης, η Δήμητρα Παπαδοπούλου και ο Θοδωρής Αθερίδης επιστρέφουν στους ρόλους του θρυλικού τηλεοπτικού ζευγαριού με νέες ιστορίες και περιπέτειες την Πέμπτη 21 Φεβρουαρίου (και κάθε Πέμπτη) στο YouTube κανάλι της COSMOTE.
Το «Σ’ αγαπώ-Μ’ αγαπάς» που προβλήθηκε για πρώτη φορά στο Mega το 2000 βασιζόταν στην καναδική τηλεοπτική σειρά «Un gars, une fille» αλλά προσαρμόστηκε στα ελληνικά δεδομένα από τα χέρια της Δήμητρας Παπαδοπούλου με ατάκες που άφησαν εποχή. Μία από αυτές, η περίφημη απορία της Δήμητρας «εγώ πότε θα γίνω μάνα;» λύνεται δεκαεπτά χρόνια μετά, στο δεύτερο επεισόδιο με τίτλο «Ευτυχώς που δεν έγινα μάνα» που θα προβληθεί μαζί με το πρώτο («Ζήλεια») στη μεγάλη πρεμιέρα της Πέμπτης 21/2. Ο νέος κύκλος του «Σ’ αγαπώ-Μ’ αγαπάς» σε σενάριο της Δήμητρας Παπαδοπούλου και σκηνοθεσία Αλέξανδρου Γραμματόπουλου αποτελείται από δέκα επεισόδια (αρκετά μικρότερης διάρκειας από τα παλαιότερα 25λεπτα), τα οποία θα ανεβαίνουν κάθε Πέμπτη στο YouTube κανάλι της COSMOTE.