Πότε να πάτε : Την άνοιξη, το φθινόπωρο και γενικά στις… παρυφές του καλοκαιριού, για να απολαύσετε την ατμόσφαιρα της πόλης
Το κυκλαδονήσι με την αρχοντική αύρα μετατρέπεται και σε υπολογίσιμο γαστρονομικό προορισμό, όπως έδειξε περίτρανα το φετινό μας σαφάρι στα εστιατόρια, στις ταβέρνες και στα μπαρ του νησιού.
Η Ιωάννα Γκομούζα πήγε για διακοπές... φραγκοσυριανές, γλυκάθηκε (και όχι μόνο από τα λουκούμια) και ορκίστηκε να επιστρέφει και το φθινόπωρο. Τι είναι τρεις ώρες δρόμος;