Πότε να πάτε : Από το Πάσχα, που «ανοίγει» το νησί, ως το φθινόπωρο.
Αυξημένη κατά 20% η τουριστική κίνηση το Πάσχα.
Στο βουνό ή τη θάλασσα, στην boutique ατμόσφαιρα μιας μικρής μονάδας ή στη φροντίδα ενός μεγάλου ξενοδοχείου; Αν ακόμα δεν έχετε αποφασίσει, ακολουθούν οι προτάσεις μας για ένα Πάσχα όπως το φαντάζεστε.
Όχι σ’ εκείνα του Νότιου Ειρηνικού με τα μυθικά αγάλματα, αλλά στα δικά μας. Η Ιωάννα Γκομούζα κάνει island hopping σε ελληνικά νησιά με ιδιαίτερο πασχαλινό χρώμα και προβάρει... καλοκαιρινές διακοπές.
Κάνουμε focus στις καλύτερες πασχαλινές προτάσεις στη νησιώτικη Ελλάδα και σας δίνουμε update tips για ακόμη μεγαλύτερη απόλαυση.