![Να το φως](https://www.athinorama.gr/lmnts/events/theatre/10063162/list.jpg)
Να το φως
- Διάρκεια: 90'
Αντλώντας έμπνευση από όλα τα μικρά «μεγάλα», αυτοσαρκάζεται για τα παιδικά του χρόνια, παραπονιέται για σχεδόν τα πάντα κι εξηγεί γιατί αυτή η περίοδος είναι η καλύτερη για να ζει κάποιος.
Αναλυτική κριτική
Με τη νέα του δουλειά ο Λάμπρος Φισφής συνεχίζει αυτό που ξέρει να κάνει πολύ καλά: να σαρκάζει και να αυτοσαρκάζεται σκορπώντας γέλιο μέχρι δακρύων. Διαβάστε ολόκληρη την κριτική