![graffiti](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/84/84feff4e46824bb6a5176315be0a428f.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Η προγραμματισμένη για τις 6/9 εκδήλωση graffiti της "σχεδίας" αναβάλλεται λόγω των έκτακτων καιρικών συνθηκών. Η pop-up graffiti εκδήλωση θα υποδεχτεί το κοινό στον πεζόδρομο της Νικίου την Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου, στις 6.30 μ.μ..
Η προγραμματισμένη για τις 6/9 εκδήλωση graffiti της "σχεδίας" αναβάλλεται λόγω των έκτακτων καιρικών συνθηκών.
Η προγραμματισμένη για τις 6/9 εκδήλωση graffiti της "σχεδίας" αναβάλλεται λόγω των έκτακτων καιρικών συνθηκών. Η pop-up graffiti εκδήλωση θα υποδεχτεί το κοινό στον πεζόδρομο της Νικίου την Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου, στις 6.30 μ.μ..
Ένα πλούσιο αισθητηριακό ταξίδι μέσω έργων από ποικίλα πεδία, όπως η γλυπτική, η μουσική, το σχέδιο, η φωτογραφία, η εγκατάσταση και οι νέες τεχνολογίες.
ΓΡΑΦΕΙ: ATHINORAMA TEAMΗ Ροζίτα Σπινάσα κάνει μια φωτογραφική διαδρομή περιπλάνησης και αυτογνωσίας στο νομό Ηλείας.
Η έκθεση προσδοκά να φέρει το κοινό σε επαφή με μία ολοκληρωμένη παρουσίαση της έως τώρα πορείας του καλλιτέχνη, από τα χρόνια της μαθητείας του στην Σχολή Καλών Τεχνών της Θεσσαλονίκης έως σήμερα.
Η Δανάη Στράτου αυτή την εποχή συμμετέχει στην έκθεση "Tale of Two Cities", με έργα Ελλήνων και Αιγύπτιων καλλιτεχνών.
Με αφορμή τα πενήντα χρόνια από την εισβολή του τουρκικού στρατού στην Κύπρο, το ΕΑΜ διοργανώνει μια σειρά ξεναγήσεων στην κυπριακή συλλογή του.
Η φωτογραφική έκθεση του Γιώργου Τατάκη παρουσιάζεται στο Φεστιβάλ Βωβούσας.