![Βαρβάκειος](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/44/44d55a06af474a71b158f31afa220e8b.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Το μεγαλύτερο χριστουγεννιάτικο πάρτι έρχεται, την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου, στη Βαρβάκειο Αγορά. Ο 104,6 My Radio και το Κρατικό Λαχείο μας περιμένουν, στις 19:00, στο πιο hot σημείο της Αθήνας, για ένα συναρπαστικό live με τον Νίκο Μαρκόπουλο.
Την εορταστική συναυλία θα παρουσιάσουν η Κατερίνα Ζαρίφη και ο Χάρης Χρονόπουλος, ενώ οι DJs Valentino και Νίκος Σουλιώτης στα decks θα δίνουν τον ρυθμό.
Στη συνέχεια, τη σκυτάλη της διασκέδασης θα πάρει ο μοναδικός Νίκος Μακρόπουλος, που αποτελεί εγγύηση ότι όσοι βρεθούμε στη Βαρβάκειο θα περάσουμε καλά!