![glo](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/24/2434f9ac7ed84a8badf542a9947a4fec.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Σε ένα glorious event με κεντρικό μήνυμα "reveal your senses" και μια σειρά από εντυπωσιακά happenings γιορτάστηκε η κυκλοφορία των νέων veo sticks. Το "α" βρέθηκε στο Art Factory, στις 28 Νοεμβρίου, ανάμεσα σε εκλεκτούς καλεσμένους από τον χώρο της τηλεόρασης, του θεάτρου και της μόδας, όπως η Μαρία Σολωμού, ο Δημήτρης Μακαλιάς και η Ευαγγελία Συριοπούλου, ο Γιώργος Καράβας.
![glo](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/62/6230738e4bfe4e2c9c98a596f1cd449d.jpg?v=1&maxwidth=650&)
"Πόσες ‘glorious’ στιγμές καταφέρνουμε να δημιουργήσουμε μέσα στην καθημερινότητά μας;", μάς έκανε να αναρωτηθούμε η καμπάνια "my glorious Moments" powered by glo. Η ενέργεια κατόρθωσε να προσδώσει νέα σημασία στη λέξη glorious, πείθοντας ότι οι στιγμές που μας κάνουν να αισθανόμαστε δυνατοί και ελεύθεροι (θα έπρεπε να) είναι τρόπος ζωής.
![glo](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/22/226f3d1b006b4960989637a9e3d4ea96.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Στη διάρκεια της βραδιάς οι διαδοχικές εκπλήξεις – όλες εμπνευσμένες από τη χρωματική παλέτα των νέων veo sticks (μέντα, μύρτιλο και berries) – κατάφεραν να ιντριγκάρουν όλες τις αισθήσεις μας: την όραση, τη γεύση, την αφή και, φυσικά, την ακοή. Απολαύσαμε laser shows αφιερωμένα στο πράσινο, στο μωβ και το κόκκινο χρώμα αντίστοιχα, όπως αντανακλόνταν στις εντυπωσιακές στολές με καθρέφτες των χορευτών που μας παρέσυραν με τη glorious χορογραφία τους. Τις μουσικές επιλογές που έντυσαν το θεαματικό show ανέλαβαν οι ραδιοφωνικοί παραγωγοί του En Lefko 87.7, Σπύρος Παγιατάκης, Εύα Θεοτοκάτου και Γιώργος Μπακαλάκος, που έδιναν τον ρυθμό καθ’ όλη τη διάρκεια του event.
![glo](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/01/018e07494b00430a905d72d918aa4764.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Ακόμη κι αν τα τρία shots στα γνωστά χρώματα θα έπρεπε να είχαν προϊδεάσει τους παρευρισκόμενους κανείς δεν περίμενε την επόμενη έκπληξη: τον τριπλό (!) αρωματισμό του χώρου με τα αρώματα της μέντας, του μύρτιλου και των μούρων. Την upbeat διάθεση και το χαλαρό socializing συμπλήρωσε μια πιστή στην ατμόσφαιρα της εκδήλωσης επιλογή από cocktails και ποτά αλλά και το ειδικά διαμορφωμένο photo booth, όπου είχαμε την ευκαιρία να απαθανατίσουμε τις glorious στιγμές μας και να δημιουργήσουμε custom videos στους αγαπημένους χρωματισμούς.