![Λίμποβιτς](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/cu525x532/0,1,525,296/pad/both/cf/cf952d92bb104ca08301b2b2509d3ed1.jpeg?quality=81&404=default&v=4)
Λόγω υπερβολικής ζήτησης εισιτηρίων, η Στέγη θα προβάλλει την επίσκεψη της Φραν Λίμποβιτς στην Κεντρική Σκηνή της Στέγης και διαδικτυακά, μέσω live streaming. Η συγγραφέας θα παρευρεθεί στην πόλη για δύο προγραμματισμένες συναντήσεις, στις 14 και 15 Μαρτίου. Την δεύτερη μέρα, οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν να παρακολουθήσουν ζωντανά από το διαδίκτυο την πολυαναμενόμενη συζήτηση που η συγγραφέας θα κάνει με την Αφροδίτη Παναγιωτάκου.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στα αγγλικά με ταυτόχρονη διερμηνεία στα ελληνικά και στην ελληνική νοηματική γλώσσα
Εισιτήριο ζωντανής μετάδοσης: 8 €
Γραμμή αγοράς εισιτηρίων: 2111981784
Γραμμή εισιτηρίων Φίλων της Στέγης: 2130178200
Γραμμή εισιτηρίων ΑμεΑ: 2130178036 και infotickets@onassis.org
Η προπώληση είναι διαθέσιμη από σήμερα και κλείνει στις 15/03 (7.30). Το live streaming θα ξεκινήσει στις 8.30 μ.μ. . Με το εισιτήριο ψηφιακής παρακολούθησης μπορείτε να παρακολουθήσετε την εκδήλωση διαδικτυακά (είτε σε ζωντανή μετάδοση είτε οποιαδήποτε άλλη στιγμή κατά παραγγελία) για τρεις φορές συνολικά, μέχρι τις 30/03.
Περισσότερες πληροφορίες εδώ.