![The Meet Market: Το Πάσχα αρχίζει απ’ την Τεχνόπολη](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2505827/besttmmeetmarketnew.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Αιώρες, σοκολατένια αβγά και λαμπάδες για το βαφτιστήρι, ρούχα, παπούτσια και τσάντες από ανεξάρτητους σχεδιαστές για τις κολλητές, γλαστράκια με φυτά και καλλυντικά για τη μαμά, βινίλια και σπάνια κόμικς για τον αδερφό, φιστικοβούτυρο από τη Θράκη, λάδι από την Πελοπόννησο και ρακή από την Τζια για τον μπαμπά, λουράκια και μπολ φαγητού για τους τετράποδους φίλους μας! Πάνω στην ώρα καταφτάνει το The Meet Market στις 4-5/4 στην Τεχνόπολη, τώρα που ψάχνουμε δώρα γουστόζικα και πασχαλινά. Στο Μηχανουργείο και στην αυλή θα έχουν απλώσει την πραμάτεια τους 135 designers, συλλέκτες και παραγωγοί, σε μια γιορτή γεμάτη μουσικές, σπιτικές νοστιμιές και παιχνίδια. Όσο τα πιτσιρίκια, θα φτιάχνουν λαμπριάτικα φαναράκια και στεφάνια για τα μαλλιά, βγείτε κι εσείς στο κυνήγι των πασχαλινών αβγών. Αναζητήστε τα σε δέντρα και κρυφές γωνιές και θα κερδίσετε CDs, κονκάρδες ή ακόμη και το μεγάλο καλάθι με προσφορές από όλους τους συμμετέχοντες!
Περισσότερες πληροφορίες
The Meet Market
Mε πασχαλινή διάθεση, μουσικές από DJs, κυνήγι σοκολατένιων αβγών και φυσικά τους δεκάδες πάγκους με τα χειροποίητα προϊόντα