![Ο Μάκης Δημάκης στο Posidonio](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2537474/makis-dimakis_5597.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Εδραιωμένος entertainer της νυχτερινής Αθήνας για το χαρακτηριστικό διονυσιακό του κέφι, ο Μάκης Δημάκης αλλάζει στέκι για τη νέα σεζόν και κατεβάζει το ξεσηκωτικό του πρόγραμμα στην πίστα του «Posidonio». Εκεί, ανανεώνοντας τη συνεργασία του από τον περσινό χειμώνα, θα συναντήσει την Χρύσπα, με φρεσκαρισμένο ρεπερτόριο και καινούρια τραγούδια που φέρουν την υπογραφή του συνθέτη Πάνου Καπίρη («Σ’ Έχω Κάνει Θεό», «Στην Υγειά της Αχάριστης», «Έχω Μάτια και Βλέπω»).
Με εκρηκτική ενέργεια και ομοβροντία από σουξέ, οι δυο τους θα ηγηθούν ενός προγράμματος που υπόσχεται ηλεκτρισμένες βραδιές, έχοντας πλάι τους τον Στρ. Καραλή και τον Π. Μάλαμα, ξεκινώντας από Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου και κάθε Παρασκευή και Σάββατο.