![Καρράς – Πλούταρχος είναι το σχήμα του χειμώνα!](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2535973/ploutarxos_7232.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Οι φίλοι που εύχονται καλό χειμώνα πριν καλά – καλά μπει ο Σεπτέμβρης, έχουν φέτος έναν λόγο παραπάνω να ανυπομονούν να τελειώσει η θερινή σεζόν πριν καν αρχίσει, αφού τα πρώτα νέα για τις χειμωνιάτικες πίστες είναι ήδη εδώ και είναι θεαματικά: μια σπουδαία συμμαχία έρχεται στην «Ιερά Οδό», με τον Γιάννη Πλούταρχο να αλλάζει στέκι στο Γκάζι, για να συναντήσει τον Βασίλη Καρρά. Οι βετεράνοι της λαϊκή διασκέδασης, θα συναντηθούν για πρώτη φορά σε μεγάλη αθηναϊκή πίστα, συνδυάζοντας τα ανεξάντλητα ρεπερτόριά τους σε ένα σχήμα που ήδη προδιαγράφεται ως το επιβλητικότερο της νέας σεζόν.