![Από το Μ. Σάββατο ανάβει φώτα η παραλιακή](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2534813/sabanis_5165.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Αποκαλύπτεται σιγά σιγά το ρόστερ του καλοκαιριού, με τον Πάνο Κιάμο και τον Γιώργο Σαμπάνη να πλασάρονται στην παραλιακή. Με ημερομηνία έναρξης στρατηγικά τοποθετημένη μέσα στο Πάσχα, ο Πάνος Κιάμος θα κάνει «ανάστα» το «Posidonio» από το Μ. Σάββατο 27/4. Πλάι του επιστρέφει ο Νικηφόρος, ενώ μαζί τους θα εμφανίζονται οι Αντωνέλλα και Cortney Parker, παρέα με άλλους νεότερους καλλιτέχνες. Ύστερα από δύο εβδομάδες (από 10/5) ο Γιώργος Σαμπάνης θα κατηφορίσει στο ανανεωμένο «Romeo», με νέο άλμπουμ στις αποσκευές του και τις πρώτες πληροφορίες να θέλουν δίπλα του τη Μαλού και την Κατερίνα Λιόλιου.
Εν τω μεταξύ, στις 3 Μαΐου θα ανοίξει τις πύλες του το «Frangelico» υποδεχόμενο στην πίστα του τους Γιώργο Γιαννιά και Χρήστο Χολίδη, ενώ από τέλη Μαΐου αναμένεται η επιστροφή του Κωνσταντίνου Αργυρού στο «Fantasia», για να ολοκληρώσει το παζλ του καλοκαιριού