![The Party Goes On με τον Πασχάλη στη «Σφίγγα»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2533616/Paschalis1.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Μια αναδρομή σε αγαπημένα τραγούδια του από την εποχή των Olympians μέχρι σήμερα ετοιμάζει ο θρυλικός τραγουδιστής, ανεβαίνοντας στη μουσική σκηνή της «Σφίγγας» τις Παρασκευές 15, 22 και 29 Μαρτίου. Πλαισιωμένος από δυνατή μπάντα και με το support του Stelios Mac στο μικρόφωνο, ο Πασχάλης θα υποδεχτεί την Άνοιξη με τραγούδια σταθμούς των ‘70s και ‘80s, απ’ το «Αν Μια Μέρα σε Χάσω» ως το «Μπαράκι» κι απ’ το «Μάθημα Σολφέζ» ως το «Κορίτσι του Μάη».
Ένα πραγματικό πάρτυ δίχως τέλος, οι εμφανίσεις του Πασχάλη συμπίπτουν και με την ψηφιακή κυκλοφορία του νέου album του, «Πασχάλης Live 2018 The Party Goes On», το οποίο περιέχει αγαπημένα τραγούδια, δικά του, των Olympians, αλλά και άλλων τραγουδιστών, που ερμηνεύει ο Πασχάλης στα live και τις συναυλίες του.