Μετά την πρώτη παράταση των «Εξομολογήσεων του Σαββάτου», όπου η Μάρθα Φριντζήλα παρουσίαζε υλικό από τη δισκογραφία της αλλά και ρεπερτόριο από τραγουδιστές που αγαπά, η σημαντική καλλιτέχνις συνεχίζει τις εμφανίσεις της στο «Γυάλινο Μουσικό Θέατρο» για όλες τις Παρασκευές του Δεκεμβρίου.
Στις «Εξομολογήσεις της Παρασκευής» λοιπόν πλέον, πλαισιωμένη από τον Τάκη Φαραζή στο πιάνο, τον Αντώνη Μαράτο στο μπάσο και τον Βασίλη Μαντζούκη στα τύμπανα, θα προσφέρει μια μουσική υπενθύμιση της ομορφιάς που μας περιβάλλει, με οδηγό τα λόγια αγαπημένων ποιητών και την ερμηνεία τεσσάρων καλλιτεχνών που συνομιλούν, αναπολούν, πειραματίζονται και εξομολογούνται, παίζοντας το σοβαρό τους παιχνίδι επί σκηνής. Έναρξη στις 23:00 με εισιτήρια από 12 ευρώ με μπύρα ή κρασί στο μπαρ.
Η Μάρθα Φριντζήλα συνεχίζει στο «Γυάλινο»
Μετά από την επιτυχημένη της σειρά παραστάσεων στο Up Stage της λεωφόρου Συγγρού, συνεχίζει τις εμφανίσεις της.