![Φωτιά στα Σαββατόβραδα βάζει ο Μαζωνάκης, με Άντζελα και Κουρκούλη](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2532071/Mazonakis.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Μια εμφάνιση – έκπληξη της Άντζελας Δημητρίου ήταν, σύμφωνα με τον Γιώργο Μαζωνάκη, η σπίθα που χρειαζόταν ο ανατρεπτικός σταρ της αθηναϊκής πίστας, για να εξελίξει σε concept την ιδέα με την οποία θα βάλει φωτιά στα Σαββατόβραδα του «Έναστρον» τη φετινή σεζόν.
Συμπληρώνοντας το τρίγωνο του με τη μεγάλη Λαίδη του λαϊκού τραγουδιού κι έχοντας ήδη πλάι του τον Νίκο Κουρκούλη, ο Γιώργος Μαζωνάκης θα ηγηθεί στη σκηνή της Πειραιώς του ίσως πιο ιντριγκαδόρικου σχήματος της χρονιάς, συγκεντρώνοντας τρία ονόματα με ιδιοσυγκρασίες τόσο αλλιώτικες και ξεχωριστές, όσο σημαντικές είναι και οι πορείες τους. Το γεμάτο υποσχέσεις πάντρεμα ξεκινά εμφανίσεις στις 7 Δεκεμβρίου για τις Παρασκευές και Σάββατα του χειμώνα.