![Γιώργος Γιαννιάς με Αρσενίου και Νταντά το καλοκαιρινό τρίο του Frangelico](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2528141/frangelico.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Δυναμική πρεμιέρα για το νεανικό σχήμα που θα πρωταγωνιστήσει στο κεφάτο venue της λεωφόρου Ποσειδώνος.
Σημείο αναφοράς στο χάρτη της αθηναϊκής διασκέδασης, το «Frangelico» συνεχίζει το μακρύ του ταξίδι στη νυχτερινή ζωή της πόλης ανοίγοντας τις πόρτες του για τη θερινή σεζόν. Ερχόμενος φουριόζος από μια δυνατή σεζόν στη Θεσσαλονίκη, o Γιώργος Γιαννιάς κάνει τη μεγάλη του επιστροφή στην Αθήνα έπειτα από δύο χρόνια απουσίας. Δίπλα του ο Σάκης Αρσενίου και η Βασιλική Νταντά, που θα προσθέσουν τα ονόματά τους στη δίχως τελειωμό λίστα των τραγουδιστών που γεμίζουν το κεφάτο venue της Λεωφόρου Ποσειδώνος.
Με opening την Πέμπτη 26 Απριλίου, και παίρνοντας σκυτάλη από το δίδυμο Τσαλίκης-Ηλιάδη, που κράτησαν ψηλά τις θερμοκρασίες του Frangelico το χειμώνα που πέρασε, οι τρεις τραγουδιστές θα σηκώσουν τη βαριά σημαία ενός κέντρου που κρατιέται αλύγιστο στη δύσκολη νύχτα των καιρών μας, με ένα πρόγραμμα άκρως νεανικό όπως οι headliners του, αλλά με μνήμη και πάθος για την ιστορία του λαϊκού που παραμένει αγέραστο.