![Γιάννη Πάριε, τι είναι τελικά ο έρωτας για σένα;](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2526395/pariosgiannis.jpg?quality=81&404=default&v=4)
«Το “ελάττωμά” μου θα το πάρω μαζί μου όταν φύγω… Δεν κουράζομαι να κάνω κάτι που αγαπώ πολύ.» Αυτό δήλωσε ο Γιάννης Πάριος σε συνέντευξη Τύπου, λίγες μέρες πριν ξεκινήσει να εμφανίζεται στο «Baraonda Music Hall», και όλοι έσπευσαν να συμφωνήσουν μαζί του. Ο μαέστρος του Ντίνος Γεωργούντζος τον χαρακτήρισε «άχρονο φαινόμενο, που ερωτεύτηκε την αγάπη και αγάπησε τον έρωτα, ένας ερμηνευτής που μας έμαθε να τραγουδάμε», ενώ ο επιχειρηματίας Βλάσης Σταθοκωστόπουλος σημείωσε πως «όλη η Ελλάδα ξέρει τι σημαίνει Πάριος».
Ο Πάριος θα εμφανίζεται στο όμορφο live restaurant bar μαζί με τη ζωή Παπαδοπούλου από την Παρασκευή 26 Ιανουαρίου και κάθε Παρασκευή και Σάββατο, επιλέγοντας τραγούδια με θέμα –τι άλλο;– τον έρωτα, που σύμφωνα με τον ίδιο είναι «ένα ουράνιο τόξο, ένα λευκό άλογο που αξίζει κάποιος να το καβαλικέψει».