Η Άννα Βίσση δεν θα αλλάξει πολλά στο πρόγραμμα που παρουσιάζει στο «Hotel Ερμού» από την Παρασκευή 10 Νοεμβρίου και κάθε Παρασκευή και Σάββατο. Δεν χρειάζεται άλλωστε όσο έχει γύρω της αυτούς τους καταπληκτικούς μουσικούς, με τους οποίους έχει φτιάξει μια δημιουργική και σίγουρα την πιο δεμένη παρέα που έχεις δει σε νυχτερινό μαγαζί τα τελευταία χρόνια.
Κάποιες αλλαγές έχουν γίνει στην επιλογή των τραγουδιών – βγήκαν κάποια τραγούδια από τα δικά της και μπήκαν κάποια άλλα, αλλά και προστέθηκαν λαϊκά άλλων. Ο Νικόλας Ραπτάκης και η Νατάσα Μηνδρινού θα βρίσκονται σταθερά στο support, ενώ στην ομάδα προστίθεται ο τραγουδοποιός Αναστάσιος Ράμμος, που εμφανιζόταν και στο καλοκαιρινό «Hotel Ερμού».
Φυσικά θα ακουστεί και το «Αφού», όπου είναι εμφανής η συνθετική και στιχουργική σφραγίδα του Νίκου Καρβέλα («Δεν τραβάω κανένα ζόρι/Αν η πρώτη σου αγάπη ήταν αγόρι»).
«Αφού»... ξεκινάει η Άννα Βίσση
Θα βρίσκεται για τρίτη χρονιά στο στέκι της, το «Hotel Ερμού», παρέα με την εκπληκτική μπάντα της.