![Ο Νίκος Βέρτης ετοιμάζει (πάλι) κάτι πολύ θεαματικό](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2524710/NikosVertis2017.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Όλοι περιμένουν την επιστροφή του Νίκου Βέρτη την Παρασκευή 3/11 στο «ΥΤΟΝ», το νυχτερινό μαγαζί που σχεδίασε ο ίδιος με το αρχιτεκτονικό μεράκι του και τη διάθεσή του για σωστή φιλοξενία, όχι μόνο για να τον ακούσουν να ερμηνεύει το κομψό λαϊκό του ρεπερτόριο (και το πρόσφατο «Ερωτευμένος» σε μουσική Idan Raichel) αλλά και για να δουν τι θεαματικό έχει ετοιμάσει για την εισαγωγή – με βάση τις πληροφορίες μας, απλώς σας προειδοποιούμε να έχετε έτοιμο το κινητό για να βιντεοσκοπήσετε τις σκηνές. Μαζί με τον Βέρτη θα βρίσκεται η Demy, ενώ το σχήμα, το οποίο θα πλαισιώνει ο Δημήτρης Καραδήμος, θα αποτελείται από τους Κατερίνα Λιόλιου, Βαγγέλη Κακουριώτη, Δήμο Μπέκε και Κική Σαββίδου. Όπως το συνηθίζει, ο Βέρτης θα εμφανίζεται κανονικά από την επόμενη εβδομάδα κάθε Σάββατο και Κυριακή.