![Το «όμορφο όνειρο» της Νατάσσας Μποφίλιου γίνεται πραγματικότητα](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2524576/mpofiliou.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Έπειτα από τις δύο "Βαβέλ" η δημοφιλής ερμηνεύτρια και οι σταθεροί της συνεργάτες, Θέμης Καραμουρατίδης και Γεράσιμος Ευαγγελάτος επιστρέφουν με την παράσταση "Μπελ Ρεβ".
![Το "όμορφο όνειρο" της Νατάσσας Μποφίλιου γίνεται πραγματικότητα - εικόνα 1](https://www.athinorama.gr/lmnts/articles/2524576/mpofiliou2.jpg)
Μετά το πανηγυρικό κλείσιμο του κύκλου της "Βαβέλ" στις αρχές του φθινοπώρου (έγιναν δύο παραστάσεις με άξονα τον τελευταίο δίσκο της), η Νατάσσα Μποφίλιου έχει ετοιμάσει το νέο της βήμα, την παράσταση "Μπελ Ρεβ", η οποία κάνει πρεμιέρα στις 25 Νοεμβρίου στο ανακαινισμένο "Διογένης Studio".
Με τους στενούς της φίλους και συνεργάτες Θέμη Καραμουρατίδη και Γεράσιμο Ευαγγελάτο στην καλλιτεχνική επιμέλεια, η δημοφιλής τραγουδίστρια αφήνει το συναυλιακό ύφος και προσκαλεί το κοινό σε ένα "ιδιότυπο ρεσιτάλ με θεατρική ατμόσφαιρα" αλλά και θεατρικές… συνήθειες – η παράσταση θα ξεκινά στις 9.45 μ.μ. και οι θέσεις θα έχουν θεατρική διάταξη.
Υπό τη σκηνοθετική ματιά του Άγγελου Τριανταφύλλου και τη σκηνογραφική επιμέλεια του Απόλλωνα Παπαθεοχάρη, οι πρωτότυπες δημιουργίες της τριάδας αναμειγνύονται για πρώτη φορά με επιλογές από το διεθνές ρεπερτόριο σε ένα "μυστηριώδες και σκοτεινό", όπως το χαρακτηρίζουν, "όμορφο όνειρο".
Έναρξη προπώλησης: 1 Νοεμβρίου