![Να δεις τι μας έχει για το χειμώνα η παρέα της «Ακτής Πειραιώς»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2524031/nadeistisouxo.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Αυτή η παρέα έχει να βρεθεί πάνω στη σκηνή από τον «Ζυγό», όπου είχε ανεβάσει το 2007 το «Ανοίξαμε και σας περιμένουμε», και από την «Ακτή Πειραιώς», όπου μετακόμισε την επόμενη σεζόν. Βασίλης Παπακωνσταντίνου, Λαυρέντης Μαχαιρίτσας, Δημήτρης Σταρόβας και Γιάννης Ζουγανέλης (με την ανάμνηση του Σάκη Μπουλά να παραμένει ζωντανή σε όσους είχαν δει εκείνα τα δύο προγράμματα) θα παρουσιάζουν από την Παρασκευή 10 Νοεμβρίου και κάθε Παρασκευή και Σάββατο στην «Ακτή Πειραιώς» το –βαφτισμένο από ένα τραγούδι του Μαχαιρίτσα– πρόγραμμα «Να δεις τι σου ’χω για μετά». Αναμένουμε πολλή μουσική με rock δυναμική και χιουμοριστικά νούμερα, όλα δεμένα με την οικειότητα και την άνεση που διακρίνει μια παρέα με δεσμούς μακρόχρονης φιλίας. Στο πρόγραμμα συμμετέχουν επίσης η τραγουδοποιός και ακορντεονίστα Μιρέλα Πάχου, ο Ιταλός κιθαρίστας, συνεργάτης του Μαχαιρίτσα, Steve Tesser και η ερημνεύτρια Φρόσω Στυλιανού.