![Φωτιά και καταιγίδα στο «Club 22»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2523618/unnamed7kiamosantipas.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Πρεμιέρα κάνει την Πέμπτη 14 Σεπτεμβρίου το νέο σχήμα του «Club 22», όπου ο –εδώ και μερικές σεζόν οικοδεσπότης– Πάνος Κιάμος θα έχει στο πλευρό του τον Αντύπα για ένα πρόγραμμα με καθαρά διασκεδαστικό ύφος. Οι δύο τραγουδιστές, που έχουν ξεσηκώσει φυσικά φαινόμενα (ο ένας «Φωτιά με φωτιά» και ο άλλος «Καταιγίδα»), θα μας υποδεχτούν με τα καινούργια τους τραγούδια «Στο φτερό» και «Θα κάνεις μαύρα μάτια» αντίστοιχα, ενώ θα πλαισιωθούν από τον Bo, ο οποίος θα κάνει ένα show με τη Γεωργία Βρανά και τον DJ Vox, τον Πρόδρομο, τους Dinamis και τη Χριστίνα Ζιώγα.
Άκου τα καινούργια τραγούδια του Πάνου Κιάμου και του Αντύπα: