«Ράγισε η καρδιά» του Βασίλη Δήμου την περασμένη Παρασκευή και το Σάββατο στην πίστα του «Posidonio», όπου ο παραγωγικός συνθέτης και στιχουργός πραγματοποίησε τις πρώτες του εμφανίσεις στο τιμόνι του νέου σχήματος, τραγουδώντας φυσικά το «Ραγίζει η καρδιά μου» με τα εκατομμύρια views στο YouTube, καθώς και πολλά από τα τραγούδια που έχει γράψει για τον Νότη Σφακιανάκη, τον Νίκο Μακρόπουλο, τον Νίκο Οικονομόπουλο και τον Σταμάτη Γονίδη. Ο τελευταίος, που είναι κουμπάρος του, βρισκόταν την Παρασκευή ανάμεσα στο κοινό, ενώ γύρω του απολάμβαναν το πρόγραμμα οι Χρήστος Χολίδης, Τζούλι Μασίνο, Μαρία Ιακώβου, Γιώργος Πολυχρονίου και Κώστας Χαριτοδιπλωμένος.
Το καινούργιο πρόγραμμα στο «Posidonio» έχει κάτι για όλους, από την pop Κατερίνα Στικούδη μέχρι τον διασκεδαστή Δημήτρη Αβραμόπουλο και τους ροκάδες Εκείνος κι Εκείνος.
Δες φωτογραφίες από το πρώτο διήμερο της νέας σεζόν του «Posidonio»: