![Το καλύτερο παιδί στο «Ακρωτήρι W»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2522804/ploutarxosposidonio.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Συνεχίζεται το Sfera Summer Festival του ραδιοφωνικού σταθμού Sfera 102,2 με τραγουδιστές που το κοινό δεν έχει την ευκαιρία να παρακολουθήσει αυτό το καλοκαίρι σε κάποιο νυχτερινό μαγαζί. Μετά τον Γιώργο Σαμπάνη, τον Νίκο Μακρόπουλο, τον Σταμάτη Γονίδη, τον Βασίλη Καρρά και τον Χρήστο Μενιδιάτη, σειρά έχει ο Γιάννης Πλούταρχος. Ο τραγουδιστής του έρωτα θα εμφανιστεί την Κυριακή 16 Ιουλίου στο «Ακρωτήρι W» και είμαστε σίγουροι ότι θα ξεκινήσει το πρόγραμμά του με το καινούργιο τραγούδι «Πέρα απ’ τα μάτια μου». Προσκλήσεις με ποτό μπορείς να εξασφαλίσεις ακούγοντας τις εκπομπές του Sfera 102,2.
Άκου ένα απόσπασμα από το καινούργιο τραγούδι του Γιάννη Πλούταρχου: