Μία θρυλική μορφή από τα 70s, ο Johnny Vavouras, που συνδέθηκε με τη μουσική δράση εκείνης της δεκαετίας και αργότερα μεταπήδησε στον κινηματογράφο και την τηλεόραση, θα εμφανιστεί την Παρασκευή 30 Ιουνίου στην όμορφη αυλή της «Ρότας». Μαζί με τον Θωμά Ανδρέου, ντράμερ στις δύο μπάντες του, τους Vavoura Band και τους Johnny Vavouras and the Cadillacs, θα παίξουν unplugged γνωστές επιτυχίες και επιλογές από την παγκόσμια δισκογραφία της rock 'n' roll. Είσοδος 5€ και κρατήσεις απαραίτητες.
Johnny Vavouras σε unplugged εμφάνιση
Στη «Ρότα», παρέα με τον ντράμερ των Vavoura Band, Θωμά Ανδρέου.