Στην Panik Platinum μετακομίζει δισκογραφικά ο Κωνσταντίνος Αργυρός. Έπειτα από τέσσερα άλμπουμ (στη Universal και μετέπειτα Cobalt), με τα οποία καθιερώθηκε χτίζοντας ένα πολύ δυνατό ρεπερτόριο (από τα «Είσαι ό,τι να ’ναι» και «Μάλλον κάτι ξέρω» μέχρι τα «Το συμπέρασμα» και «Τα κατάφερες»), ο λαϊκός τραγουδιστής εντάσσεται στο δυναμικό του ελληνικού σκέλους της Panik Entertainment Group.
Το πρώτο δείγμα αυτής της συνεργασίας, τα «Ξημερώματα», θα το ακούμε ζωντανά από την Παρασκευή 16 Ιουνίου στο «Fantasia». Ο Κωνσταντίνος θα εμφανίζεται εκεί όλο το καλοκαίρι κάθε Παρασκευή και Σάββατο, επικεφαλής ενός σχήματος που περιλαμβάνει τον Πέτρο Ιακωβίδη, τους Otherview, την Τάνια Καρρά και την Courtney Parker.
Νέο ξεκίνημα για τον Κωνσταντίνο Αργυρό
Αλλάζει δισκογραφική στέγη και ξεκινάει εμφανίσεις στο «Fantasia».