![Όλα τα ταλέντα του «Rising Star» στην πίστα](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2521700/lepaposidonio.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Την τελευταία φορά που είχε βρεθεί ο Λευτέρης Πανταζής στο «Posidonio», πριν από είκοσι περίπου χρόνια, στην αφίσα αναγράφονταν επίσης τα ονόματα της Καίτης Γαρμπή και του Σάκη Ρουβά. Από την Παρασκευή 26 Μαΐου, ο αλέγρος ερμηνευτής θα είναι ο special guest ενός νεανικού σχήματος με νέα παιδιά τα οποία θα αναγνωρίσουν όσοι έβλεπαν «Rising Star», δηλαδή τους Δημήτρη Αβραμόπουλο, Τζωρτζίνα Νικάκη, Στέλιο Τσάκωνα, Έλενα Παναγιωτίδου – μαζί τους και η Νάιρα Αλεξοπούλου που βρισκόταν το χειμώνα με τον Μάκη Δημάκη.
Βέβαια, τον Δημήτρη Αβραμόπουλο, τον είχαμε ξαναδεί καιρό πριν σε σχήματα στο «Posidonio» και μας είχε αφοπλίσει το γνήσιο λαϊκό χρώμα της φωνής, η άνεση στη σκηνή και το χαμόγελό του. Τα ίδια θα παρατήρησε και ο επιχειρηματίας του «Posidonio», Βασίλης Κοντόπουλος, που, καθώς έχει το ταλέντο να οσφρίζεται τα... ταλέντα και να χτίζει το όνομά τους, δίνει μια μεγάλη ευκαιρία στον Αβραμόπουλο βάζοντάς τον επικεφαλής του σχήματος. Δίνει όμως και σε εμάς την ευκαιρία να ανακαλύψουμε ένα όνομα που υπόσχεται πολλά.
Άκου το καινούργιο τραγούδι του Δημήτρη Αβραμόπουλου: