![Ο Δήμος Αναστασιάδης στο «PassPort Κεραμεικός Upstairs»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2521467/dimos-anastasiadis010.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Έπειτα από ένα χρόνο, ο Δήμος Αναστασιάδης, που μόλις κυκλοφόρησε το καινούργιο single «Σ’ έχω χάσει», ανεβαίνει ξανά στη σκηνή για να παρουσιάσει αυτό το δυναμικό κράμα pop, rock, έντεχνων και παραδοσιακών επιλογών που τον κάνει έναν από τους πιο ενδιαφέροντες performers. Θα βρίσκεται στο «PassPort Κεραμεικός Upstairs» την Παρασκευή 12 και 19 Μαΐου, μαζί με την Κρυσταλλία, η οποία μόλις έβγαλε το πρώτο της προσωπικό άλμπουμ με τίτλο «Θέμα χαρακτήρα» στην Panik Platinum, και τον Νίκο Ζαδέ.