![Η Άννα Βίσση βάζει τα καλοκαιρινά της](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2521365/annavissi.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Διορθώστε με οι fannatics αν κάνω λάθος, όμως η Άννα Βίσση έχει να εμφανιστεί σε μαγαζί της παραλιακής εδώ και 18 χρόνια περίπου – η τελευταία φορά ήταν στα «Αστέρια». Το ευχάριστο είναι ότι αυτή η επιστροφή πραγματοποιείται με το ώριμο (μουσικά και αυτοβιογραφικά) πρόγραμμα που έχουμε ακούσει τα δύο τελευταία χρόνια στο «Hotel Ερμού», καθώς και ότι ο χώρος του «Romeo», όπου θα πραγματοποιηθεί αυτή η σειρά εμφανίσεων διαμορφώνεται από τον Γιώργο Παντελούκα στο glam rock στιλ του μαγαζιού της Ερμού (καναπέδες, μαύρο χρώμα, νεκροκεφαλές). Η πολυμελής μπάντα που έδωσε νέα πνοή στα τραγούδια της θα πλαισιώνει την Άννα και πάλι, ενώ στο support θα βρίσκονται ο Νικόλας Ραπτάκης, ο Αναστάσιος Ράμμος και η Νατάσα Μηνδρινού.