Ξεκίνησαν τον Οκτώβριο, σήκωναν για μήνες τον κόσμο στα τραπέζια, έκαναν ένα μικρό διάλειμμα και επέστρεψαν στα τέλη Φεβρουαρίου για λίγο ακόμη γλέντι. Ο Πάνος Κιάμος και ο Νίκος Κουρκούλης, οι δύο καθαρόαιμοι διασκεδαστές, ολοκληρώνουν αυτή την πολύμηνη (για τα δεδομένα της εποχής) σεζόν το τριήμερο από Πέμπτη 4 Μαΐου έως και το Σάββατο 6 Μαΐου. Ετοιμαστείτε για ένα τριήμερο με «Ώπα ώπα» για να μη σας μείνει κανένα «Απωθημένο»!
Τελευταίο τριήμερο για Πάνο Κιάμο και Νίκο Κουρκούλη
Έπειτα από μια εξάμηνη σεζόν στο «Club 22» οι δύο διασκεδαστές ετοιμάζονται για ένα εκρηκτικό φινάλε στις 4, 5 και 6/5.