![Προλαβαίνετε να τους χειροκροτήσετε](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2520301/press2.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Δεν έχετε ακόμη χειροκροτήσει τον Γιώργο Νταλάρα, τον Λαυρέντη Μαχαιρίτσα και τον Γιάννη Κότσιρα για το γενναιόδωρο μουσικό τους πρόγραμμα «Εδώ στο Νότο» στην «Ακτή Πειραιώς»; Τελευταία ευκαιρία να το κάνετε αυτό το Σάββατο 18/3... Σε γενικές γραμμές, τα προγράμματα στις μουσικές σκηνές έχουν πάει πολύ καλά. Η Γιώτα Νέγκα στο Plus του «Σταυρού» μαγεύει με «Τα τραγούδια που λες» και παίρνει παράταση έως τις 25/3, το ίδιο και η Ελεωνόρα Ζουγανέλη στην «Άνοδο», η οποία «Χωρίς εξηγήσεις» πάει μέχρι 8/4. Με διαφορετικό τρόπο σε κάθε live, ξεσηκώνουν το κοινό ο Πάνος Μουζουράκης (στην «Άνοδο» με παράταση μέχρι τις 31/3) και οι Θάνος Μικρούτσικος, Χρήστος Θηβαίος και Μαριάννα Πολυχρονίδη (στο «Γυάλινο» μέχρι τις 25/3).