![Και ο Mπάμπης Στόκας κάνει check-in στο «Hotel Ερμού»](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2519415/babis.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Θα δείτε τον Μπάμπη Στόκα... διπλό στο «Hotel Ερμού» από την Πέμπτη 23/2. Στις τέσσερις εμφανίσεις του στο live stage που φιλοξενεί την Άννα Βίσση και από φέτος ανοίγεται σε διαφορετικά είδη, θα δείχνει το rock πρόσωπό του στο πρώτο μέρος ερμηνεύοντας τις επιτυχίες του από τη σόλο καριέρα του και τους Πυξ Λαξ, ενώ στο δεύτερο θα το γυρνάει στο λαϊκό, παλιό και σύγχρονο. Εκλεκτοί οι μουσικοί του – ο Άκης Κατσουπάκης στα πλήκτρα, ο Ντίνος Χατζηιορδάνου στο ακορντεόν, ο Μανώλης Πάππος στο μπουζούκι, ο Δημήτρης Μποσινάκος στα τύμπανα, ο Κώστας Πατσιώτης στο μπάσο και ο Δημήτρης Σιάμπος στις κιθάρες.
Στο support η Angelika Dusk και τη Μικαέλα Δαρμάνη. Την πρώτη τη γνωρίζουμε καλά μέσα από τα σταθερά βήματά της στην πιο άγρια, όπως της αρέσει να τη χαρακτηρίζει η ίδια, pop – μετά το άλμπουμ «Marionette», η τραγουδοποιός ετοιμάζει το δεύτερο με πρώτα δείγματα τα singles «Scream» και «Drown out the light». Τη Μικαέλα Δαρμάνη την έχουμε ακούσει σε διασκευές ρετρό τραγουδιών στο δίσκο «Αγαπώ να θυμάμαι», όπου έδωσε ελπιδοφόρο ερμηνευτικό στίγμα.