![Ο Κωστής Μαραβέγιας πάει στη δεύτερη (και τελευταία) παράταση](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2519306/maravegias.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Ήμασταν σίγουροι ότι θα συμβεί και σήμερα ανακοινώθηκε επίσημα! Ο Κωστής Μαραβέγιας θα συνεχίσει να εμφανίζεται στο Upstairs του «PassPort Κεραμεικός» για οκτώ ακόμη παραστάσεις, συγκεκριμένα την Παρασκευή και το Σάββατο 10 & 11/2, 17 & 18/2, 24 & 25/2, 3 & 4/3. Ανεβάζοντας το υπερ-ενθουσιώδες κοινό του μεταφορικά στο «κατάστρωμα» με την ταξιδιάρικη μουσική του, αλλά και κυριολεκτικά στη σκηνή, που είναι στημένη σαν κατάστρωμα πλοίου (σκηνογραφία Ζωή Μολυβδά-Φαμέλλη με βοηθό τη Μαριάνθη Γραμματικού), ο Κωστής σημειώνει με το ένα sold-out μετά το άλλο μία από τις μεγαλύτερες επιτυχίες της φετινής σεζόν σε μουσικές σκηνές. Τραπέζι δεν υπάρχει ούτε για δείγμα, οπότε σπεύσατε να εξασφαλίσετε μία θέση στο μπαρ γιατί θα γίνουν κι αυτές ανάρπαστες!